CrokoClub Forum Index


Join the forum, it's quick and easy

CrokoClub Forum Index

Mire Se Erdhet
Menu CrokoClub
Sondazh

Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcap60%www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 60% [ 6 ]
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcap40%www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 40% [ 4 ]

Totali i votave : 10

Music Video
 
Mire se vini ne forum
  

barsaleta te ndryshme

Mon Dec 06, 2010 3:27 pm nga albiona

nje fshatar shkon per te prere bileten e trenit dhe i thote bileta shitesit : "eshte turp qe une nuk kam pare ndonjehere tren ." mos u merzit , tani vjen treni dhe do ta shikosh . eshte nje gje e zeze qe nxjer tym -, ia kthen bileta shitesi . ne ate kohe kalon nje zezak i cili mbante puro ne goje e nxirte tym si oxhak dhe ecte neper shinat e trenit . sa afrohet zezaku ,fshatari i hidhet …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Barsaleta te Ndryshme

Sat Sep 27, 2008 3:54 pm nga kapo

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
Kulmi i besimit??
Te besosh se mamaja jote eshte e virgjer
Kulmi i termetit??
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!
Kulmi i gudulisjes??..
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!
Kulmi i kulmeve?
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon
Kulmi i xhelozise ?
Te behesh xheloz per diellin …


[ Më shumë ]

Komentet: 55

Shkarko Filma
Tema Fundit
» Cfare po beni ne kto momente..
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyThu Feb 13, 2014 12:40 pm nga Croko

» Nje pershendetje nga antaret e rinje ne forum.
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyFri Jan 17, 2014 2:15 pm nga Chaos

» Pershendes Shoket e mi te vjeter ;)
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptySat Dec 28, 2013 2:02 pm nga Croko

» Ju lajmerojme Per Nje Ndryshim
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyThu Dec 19, 2013 2:05 pm nga Croko

» Pershendetje Online :D
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyMon Dec 12, 2011 8:13 pm nga ELIN

» Shkarko Filma
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyMon May 02, 2011 2:53 pm nga ELIN

» Te dashuroj me gjith zemer
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyTue Mar 01, 2011 2:59 pm nga eliana

» Nese ju jepesh mundesia te realizonit nje deshir te vetme...cila do ishte deshira juaj??
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyThu Jan 13, 2011 2:30 am nga eliana

» Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te?
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyWed Dec 22, 2010 11:14 am nga ELIN

» Mka Marre Malli Per.....
www.CrokoClub.tk - Radio online EmptyWed Dec 22, 2010 3:46 am nga StRaNgEr

SHTYPI I SHKRUAR
Gallery


www.CrokoClub.tk - Radio online Empty
Top posters
DeLiCiouS (1356)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
Croko (1056)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
Chaos (1005)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
JoKeR (896)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
Emi (602)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
ELIN (557)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
MooN (543)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
StRaNgEr (448)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
kapo (329)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 
Durresaku_20 (245)
www.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_lcapwww.CrokoClub.tk - Radio online I_voting_barwww.CrokoClub.tk - Radio online I_vote_rcap 

Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 24 më Tue Mar 13, 2012 7:49 pm
Statistikat
Forumi ka 357 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri MariettaLaing

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 8670 artikuj v 474 temat
Online CrokoClub
Radio Dj-FM