CrokoClub Forum Index
CrokoClub Forum Index
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

barsaleta te ndryshme

Shko poshtë

barsaleta te ndryshme Empty barsaleta te ndryshme

Mesazh nga albiona prej Mon Dec 06, 2010 3:27 pm

nje fshatar shkon per te prere bileten e trenit dhe i thote bileta shitesit : "eshte turp qe une nuk kam pare ndonjehere tren ." mos u merzit , tani vjen treni dhe do ta shikosh . eshte nje gje e zeze qe nxjer tym -, ia kthen bileta shitesi . ne ate kohe kalon nje zezak i cili mbante puro ne goje e nxirte tym si oxhak dhe ecte neper shinat e trenit . sa afrohet zezaku ,fshatari i hidhet ne qaf .
cfare ben ore -, i thote zezaku
fshatari i thote : ec ec se kam prere bileten .

albiona
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 1
Registration date : 06/12/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi