CrokoClub Forum Index
CrokoClub Forum Index
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te?

Shko poshtë

Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Empty Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te?

Mesazh nga ELIN prej Sat Dec 18, 2010 11:27 am

Si ju duket forumi jon e cmund te ?
jepni mendimin tuaj

_________________
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Line09
WwW.CrokoClub.Com
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Line09
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Perseids09
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Email08
ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 36
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Empty Re: Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te?

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Dec 22, 2010 3:53 am

Per mua nuk ka ndonje ndryshim te madh qe nka koha kur e kishte Croko , nuk eshte se ka noj gje kushedi eshte nderruar banneri , ikonat e temave ne mos gaboj dhe ca gjera ne portal , por kjo nuk ka shume rendesi ajo qe po me vjen keq eshte se paska rene shume qetesi , paskan humb userat , nejse une kam humb per vete po kjo nuk quhet Razz
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 36
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Empty Re: Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te?

Mesazh nga ELIN prej Wed Dec 22, 2010 11:14 am

sa mire e the qe kan humbur userat
po une me zor si bie dot njerzit
ky forum eshte ndertuar per shoqerin dhe per qef
ti pershembull ke humbur fare
me jan tha syt te shoh ketej verdall Smile
uroj te jesh mire

_________________
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Line09
WwW.CrokoClub.Com
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Line09
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Perseids09
Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Email08
ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 36
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te? Empty Re: Si ju duket forumi dhe cmendim mund te jepni per te?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi