CrokoClub Forum Index
CrokoClub Forum Index
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barsaleta te Ndryshme

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 3:54 pm

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
Kulmi i besimit??
Te besosh se mamaja jote eshte e virgjer
Kulmi i termetit??
Te hypesh me ashensor dhe te zbresesh me apartamentin!
Kulmi i gudulisjes??..
Te guxhulises llampen dhe te qeshin punojsit e centralit!
Kulmi i kulmeve?
Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon
Kulmi i xhelozise ?
Te behesh xheloz per diellin qe ngroh gruan!
Kulmi i thatesires?
Te beje lopa qumesht pluhur...
kulmi i kurnacise??..
Te lash letren higjenike pasi ben .... dhe ta vesh te thahet
KUlmi i verbimit?
Ta shofi nje i verber, vdekjen me sy!
Kulmi i budallallekut?
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.
Kulmi i atletizmit?
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!
Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota ne ndryshme!!
Kulmi i jollogjikes:
Nga vrima e celesit ne nje dhome te erret, me syze dielli te kerkosh nje zezak qe nuk eshte
fare aty.
kulmi hajdutllekut?
kur nuk di me ca me vjedh
kulmi i korrupsjonit:
me ia mbushë zorren mir e mirë me bukë gjelit, e me pritë që ky me ba ma shumë se
tre vezë në ditë...
Kulmi i pastertise :
te beje peshku dush
kulmi i vdekjes:
Te vdesesh nga halli..
Kulmi i mushkonjes:
T'i hyje nje mushkoje nje mize ne sy..
Kulmi presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret
Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!
Kulmi i lakmise:
te hash grushta e te mos ngopesh.
Kulmi i besnikerise;
te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan
Kulmi i fuqise bindese:
burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te shendoshin
Kulmi i ekzagjerimit:
nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy
kulmi i nuhatjes.
kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.
Kulmi i shpreses.
Duke te henger ujku,e ti shpreson se je ne ëndër.
Kulmi i emgrantit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne brigjet e Afrikes.
Kulmi per emigrantin Shqiptar ne Kine:
Ta arrestojne per mbipopullimin e lagjes 9 muaj pasi ai ka marre shtepi me qira.
kulmi i durimit :
te mbushesh nafte mbajtesen me pikatore e te merresh vesh me policin
Kulmi i xhentileses :
T'i meshosh shtylles elektrike me koke dhe t'i kerkosh falje shtylles!
KULMI I KULMEVE??....
Si pate durim ti lexoje te gjitha
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Tradhetia

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 3:55 pm

Tradhetia
Tre burra po bisedonin per grate e tyre qe i tradhetonin.
I pari thote:
- Gruaja ime me tradheton me nje murator.
- Po nga e kuptove?
- Kam gjetur llac poshte krevatit.
I dyti thote:
- Gruaja ime me tradheton me nje marangoz.
- Po nga e kuptove?
- Kam gjetur tallash poshte krevatit.
Me ne fund i treti hidhet e thote:
- Gruaja ime me tradheton me nje dash.
- Po nga kuptove?
- Gjeta nje bari poshte krevatit!
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty "E verteta"

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 3:56 pm

"E verteta"
Nje burre kur po jepte shpirt kerkon gruan dhe i thote.
- Grua, me fal, te kam genjyer. Gjithe ato net qe te thoja se jam ne pune deri vone isha me
femra te tjera. Dhe jo me nje po me dhjetra. Me fal por te kam tradhetuar.
Gruaja e qete i thote:
- E dija, prandaj ta dhashe helmin.
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 3:57 pm

"Sapuni"
Ne nje ushqimore hyn njeri qe pasi beri pazarin ngelen dhe 15 leke kusur dhe ai i thote
shiteses:
- Me jep dhe nje sapun dhe lahemi bashke (per kusurin).
-Shko lahu me teteme !!!
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 3:58 pm

"Pijaneci"
Selmonin nuk e shikoje kur esell por gjithmone te dehur ose me mire xurxull. Nje dite vendosi te
mos pinte por e dini se c`fare i ndodhi? Ate dite e hengri qeni i tij, se nuk e njohu qe ishte i
zoti.
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:00 pm

ishin 3 shoke.
njeri pinte shume, pije . tjetri pinte shume duhan dhe tjetri bente shume sex ( cfare te gjente
perpara) !!
por u semuren keq.
vajten te doktori . doktori u tha !
ti te pi pije , po pive dhe nje gode do vdesesh!
ti qe pi duhan ,po pive dhe nje cigare do vdesesh!
dhe ti qe bene shume seks ,po e bere edhe nje here do vdesesh!
iken nga doktori dhe po ecnin rruges.
ai qe pinte pa nje bar dhe tha .
-re burra une do vete te pi nje gode! jooooooo i thane shoket, se do vdesesh !!
por nuk i degjoje. vajti piu dhe vdiq!!
baaaaaaaahh kishte te drejte doktori tha njeri prej tyre.
tek po ecnin ai qe pinte shume duhan , goditi me keme nje pakete me cigare.
dhe tha shokut. si thua ta mare qe te pi nje cigare ?
MOS E BEJE RE BUDALLA I THA TJETERI SE PO U ULE DO VDESIM QE TE DY!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:00 pm

Si i behet halli atehere kur nje femer mungon nje nate te tere nga shtepia? Ajo vjen te nesermen ne mengjes ne shtepi dhe i thoti burrit se fjeti ne apartamentin e je shoqeje te saj.

Burri per ta konfirmuar merr ne telefon 10 shoqet e gruas, por asnjera nuk e pranon qe shoqja e tyre ka fjetur tek to.


Si i behet halli atehere kur nje burre mungon nga shtepia per nje nate te tere? Ai vjen te nesermen ne mengjes dhe i thote gruas se kishte fjetur ne shtepine e nje shoku.

Gruaja per ta verifikuar merr ne telefon 10 shoket e burrit, 5 nga te cilet konfirmojne qe burri ka fjetur ne shtepine e tyre, ndersa 5 te tjeret sqarojne qe burri eshte ende tek ta...

Pergjigje intresante, he? Diskutoni ose po deshet verifikojeni ne kurrizin tuaj sa te verteta jane keto konfirmime!
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:01 pm

Spoiler:
Pyet mesuesja nxenesit:
Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla,le te ngritet ne kembe.
Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngritet. Pas pes minutash,derisa ne klase mbreteronte qetesi relative, ne kembe ngritet Toni.
Mesuesja habitet. Ajo nuk besonte se toni e konsideron veten budalla.
Mesuesja e pyeti: Cka toni? ti veten e konsideron budalla?
Jo moj, por me erdh keq kur te shihja vetem ty te ngritur ne kembe!!!
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:02 pm

1- ishte i ati lepur dhe mer te birin qe sapo kishte kaluar ne adoleshence. Do ti mesonte se si behet seksi. E merr me vete dhe i ven 3 protistuta perpara. Shiko bir - i thote- se si behet seksi. dhe fillon babai lepur. 1 .2. 3 he bir a e kuptove. Oba dhe nje her te keqen - i thot i biri. 1 , 2 , 3 e ben serish i jati. He bir a mesove. Baba te lutem dhe nje her. 1 , 2 , 3 ben babai. Tani mesova
thot i biri. 1 , 2 , 3 , 4 ou..babe me fal...... ?!!

2-nje dite te bukur lepri shkon ne bar barist ishte ariu. I merr nje dopjo konjak nje sapo e pin e ze gjumi me vone vjen dheplra; ari thot dopjo konjak se kam dhe per te ngrene (leprin). dhedhelpren e ze gjumi. mMee vone vjen ujku; Ari dopjo konjak se kam per te bere qejf (dhelpra) dhe per te ngrene (lepri). e ze gjumi dhe ujkun, Ariu thot me mendje ; po ca ka ky konjaku im ?? E provon dhe e ze gjumi dhe ariun.... kalojne 10, 20, 30 min. Zgjohet lepri i sheh te gjith pertoke (nga konjaku). EUu thot lepri paskam bo sherr...........

3-vete lepri ne nje bar, dhe i thote ariut te lutem me jep pak drog , po ik o lepur i thote ariu se nuk kam iken lepuri , kthehet te nesermen ,o ari pak drog te lutem po ik o lepur se skam , po he mo i cik i cik epo i mbushet mendja asriut dhe gjen pak dhe i thote na o lepur......DUART LART ANTIDROGA..t thot lepuri
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:03 pm

nje here mesuesja po shpjegonte mesimin:
supozojme qe jeni 30 majmuna
-ngrihet njeri nga klasa dhe i thote:
po pse 30 mesuese por 31
mesuesja e nxehur e nxjerr nga klasa
pas 5 minutash nxenesi kthehet dhe hape deren e klases:
duke qeshur i thote mesues:
-ngelet qe ngelet 30 hahahahahahahah
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:04 pm

E bukur e?

Te dashures nga nje matematikan
--------------------------------------------------------------------------- -----
Ty po te drejtohem,vajze moj syzeze
me do a sme do,kjo eshte hipoteze

Pamja jote e embel,posi teoreme
kur te shoh perpara,sikur zgjidh probleme

Ti je elegante si ekuacion
mesi yt i holle posi ypsilon

Supet delikate,pika infenksioni
qafa si cilinder,koka si trung koni


hunda si segment,posi reze drite
veshet simetrike balli si orbite

Buzet si elips,mjekra si kupole
syte si dy vatra,vetull parabole

Cmi ke ndare aq bukur floket si spirale
oj tu thafte dora si me simetrale

reze rezatojne syt e tu te qeta
njeri reze alfa,tjetri reze beta

per ty psheretimat qe dalin rethore
hapen vale-vale si rathe bashkqendrore

une e ti nje thyese lidhur ne nje bosht
ti numerusi siper,une emerusi poshte

po ste bera jeten diell si pranvera
cvite me jane taksur mi shumezofte zerua

dashurise per ty mos ti shuhet vapa
cdo fjale qe te thuash do ta fus ne kllapa

dhe oh si do ritet me hapa ritmike
sot fuqi katrore mot fuqi kubike

bukuria jote bukuri limit
mi perndau mende gjer ne infinit.

me trete formule,me shkrive te gjalle
si nje copez akull ne plus njeqind shkalle

folme shpirti im,shpirt ne maximum'
se pa ty skam gjume as ne minimum
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:05 pm

Nje cift po benin seks. Ne mes te aktit ajo i thote:
-Leshoi bubullimat.
Ai i bie me kembe dollapit.
-Leshoi vetetimat.
Ai ndes dhe fik cakmakun.
-Lere shiun te bjere.
Ai derdh nje gote uje mbi te.
Ajo:
-Une po vij, eja dhe ti...
Ai:
Ku ne **** te sateme do vesh me gjithe kete mot te keq
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:05 pm

Ishin dy shoke, njeri i tha tjetrit.

-Neser esht dita e te dashuruarve edhe nuk di se cfare dhurate ti blej te dashures. Crying or Very sad

-Tjetri i tha: lule dhe puthje

-Ta tregoj un se cfare dhurate ti besh: "Jepi numrin tim te telefonit" Laughing
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:06 pm

KIAMETI
Nje dite prej ditesh Bill Clinton, Fidel Castro dhe Bill Gates e gjejne veten para Zotit.Zoti i drejtohet ketyre:-Ju kam thirrur ketu qe te njoftoni popujt tuaj qe ne vitin 2000 do te ndodhe kiameti.
Pa e kuptuar se ç'ndodhi Bill Clinton, Fidel Castro dhe Bill Gates gjenden ne shtepite e tyre. Clinton ishte duke dhene nje deklarate drejtperdrejt ne televizion: -Te nderuar bashkatdhetare! Kam per ju nje lajm te mire e nje te keq. I miri "In god we trust" eshte 100% i vertete, pra nuk keni besuar kot kaq kohe. I keqi eshte se ne vitin 2000 do te ndodhe kiameti...
Kastrohoke, me vjen keq por kam dy lajme te keqija per ju. Lajmi i pare eshte se Zoti ekzistoka me te vertete, kurse i dyti eshte akoma me i keq ne vitin 2000 do te vdesim te gjithe se do te ndodhe kiameti. Nderkohe Gates kishte mbledhur gjithe gjeneralet e ben nje mbledhje:- Zoterinj kam per ju dy lajme te mira; i pari Zoti mua me shikon si nje nder tre njerezit me te rendesishem ne bote. I dyti problemin e "year2000" nuk kemi me nevoje ta zgjidhim...
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga kapo prej Sat Sep 27, 2008 4:06 pm

İshin ca budallejn ne spitalin nr 5 te tiranes:dhe Shefi i ketyre do te organizonte nje plan qe tu largonin nga spiali naten:dhe i thote shefi sote ne darke do te kapercejm murin e spitalit dhe te tjeret qe ishin aty filluan te gezoheshin se kete donin qe te dilnin nga spitali se ju nxi jeta keture vetem ne spital:erdhi ora 9 dakes dhe dolen te gjithe nga mbrapa spitalit per te kapercyer murin kur zbresin shkallet e spitalit shohin se muri ishte prishe dhe shefi qe organizoj kete plan u the qe tu kthenin mbrapa
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Mbr3ti prej Fri Nov 21, 2008 1:56 pm

Nje zoteri del ne verande per te pire cigare e kishte shtepine ne kat te dyte dhe po shijonte cigaren mbasdite nderkohe qe kur nje kalimtar nga poshte po kalonte dhe ky i tund cigaren pa dashje dhe i bihe hiri ne koke dhe kalimtari kthehet e i thote ore zoteri s`keni tavell qe tund hirin ne rruge pse i thote ky zoteria qe po pinte cigaren deshe ndonje tavell kokes ti.... Sleep
Mbr3ti
Mbr3ti
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 7
Age : 42
Location : Tirane
Registration date : 14/11/2008

http://www.trendafil.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Beko prej Mon Dec 01, 2008 11:14 pm

ishin ca njerez ne stacion te autobuzave dhe njerit i humb cel kur pa dashje e kap njeri edhe e merr gruaja e pronarit te cel edhe i thot zemra si je si t`kom edhe i thot ti i mban premtimet e po i thot ky ate makinen qe ma premtove do ma blesh merre i thot ky o zemra po me makinen shkon edhe i cel i bukur 1000 euro bleje i thot prap ky o zemra po me makinen shkon edhe 1 kostum i bukur 2000 euro bleje i thot ky prap dhe gruaja i thot mir zemra puc puc se po ik une tani kur sa maro telefonaten ky qe gjeti cel tho O Cuna i kujt eshte ky cel me Razz heheh

_________________
Barsaleta te Ndryshme 3ff3c1bca6
Barsaleta te Ndryshme 11cb2mo
Barsaleta te Ndryshme 84743590v3_350x350_Front
Beko
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 30
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 11:51 pm

[b]NJE BURRE DHE NJE GRUA , SHUME TE VARFER . BURRI VENDOS TE IKI NE ITALI QE TE SIGURONTA PARA . GRUAJA NE SHTRAT ME DASHNORIN . BIE DERA . "SHPEJT" THOTE GRUAJA ,"BURRI" ...DHE DASHNORI FSHIHET SIPER DOLLAPIT . HAP DEREN , DASHNORI I DYTE ........ BIE DERA "SHPEJT" PRAP GRUAJA , "BURRI" . DHE DASHNORI I DYTE FSHIHET NEN SHTRAT . HAPET DERA . BURRI . "PO PSE U KTHEVE" - ITHOTE GRUAJA BURRIT , "KU TI GJEJME PARATE?" . DHE BURRI DUKE U DREJTUAR LART NGA ZOTI I THOTE -"ME NDIHMEN E ATIJ SIPER DO TA GJEJME NJE ZGJIDHJE" . DEL DASHNORI I PARE NGA LART . -"PSE TE GJITHA UN DO TI BEJ?PO AI QE PO QENDRON ATY POSHTE?"
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 28
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga ardiani prej Thu Dec 04, 2008 1:50 pm

nje barsalet humoristiki e pranoni apo jo ...SmileSmileSmileSmileSmile isshin ca shok te nastradinit dhe i vajten per drek ke ky dhe nastradini nuk kishte se me cfar ti priste .dhe juagatuajti mut. si perfundim e gatuajti dhe erdhe shoket . dhe i thon .he nastro cfar ke ber per te ngren.(mut) i thot nastra po sa i shishem eh mut thot natsroja . dhe si perfundim ato e hengren fare . te lumt dora i thot njeri qe gatuajte kaq mir eh mut ishte . dhe hidhet njeri dhe i thot cfar ushqimi ishte ky kaq i mir po muut thot natroja . dhe i thon ata po perse nuk na the po une jua athash qe ne fillim qe ishte mut .SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

ardiani
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 6
Registration date : 28/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Beko prej Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

qekan 1-sh fare kto barcaletat plako Very Happy

_________________
Barsaleta te Ndryshme 3ff3c1bca6
Barsaleta te Ndryshme 11cb2mo
Barsaleta te Ndryshme 84743590v3_350x350_Front
Beko
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 30
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Petrit prej Sun Dec 07, 2008 5:48 pm

Lopa dhe politikaKapitalzmi: Ju i keni dy lopë, njërën nga këto e shesni dhe e bleni një bullë

Komunizmi: Ju i keni dy lopë, qeveria ja merr të dyja dhe të shet qumshtin.

Liberalizmi: Ju i keni dy lopë, qeveria ja merr të dyja dhe ju jep falas qumshtë.

Nacionalsocializmi: Ju i keni dy lopë, qeveria ja merr të dyja dhe ju likuidon.

Byrokratizmi: Ju i keni dy lopë, qeveria ja merr të dyja dhe njërën nga këta e pren, kurse mee tjetrën fiton qumshtë të cilën e derdh.

Anarkia: Ju i keni dy lopë, dhe të dyja ju kanë ikur.

Thaçer`izmi: Ju i keni 100 lopë, por duhet ti preni se kanë sëmundjen BSE.

Socializmi: Ju i keni dy lopë, njërën duhet tja dhuroni fqiut.

Stalinizmi: Lopët e tua kanë fyer shokun gjeneral Popow dhe tani gjenden në Sibiri.

Marksizmi Ju nuk keni as lopë e as dele, dhe shtëpa juaj digjet nga garda e kuqe.
Petrit
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 09, 2008 12:25 am

Ishte nje cift i martuar dhe kishin nje vajze te vogel . Nje dite babai u kthye nga puna dhe hoqi rrobat u be gati per dush. E shikon vajza dhe e pyet: babi cfare eshte ajo flokezeza qe ke midis kembeve? Pse nuk e di ,i thote babai. Eshte kuklla qe lot mami ,i thote vajzes! Te nesermen zgjohet dhe ndjehu nje dhimbje Embarassed Degjon dhe vajzen qe qan me te madhe. Cfare ke i thote? U zura me kukllen e mamit. Mbreme kur losnim ajo me peshtyu... dhe une i shkula fort floket Embarassed
Emi
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 30
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Chaos prej Tue Dec 09, 2008 12:57 am

U thote prinderve Beni,te therrasim shokun tim te ngushte Sokolin per darke.
Mire i thojne ato thirre pse jo..
Ulen kto ne tavoline duke ngrene buke.
Ne ate kohe i bie piruni mamit te benit,dhe ulet i shoqi e merr,dhe ja shikon shalet gruas..i iken truri.
Ja ben me sy,i thote te veshi..te dua tani se meshte ngritur "qimja e flokut" perpjet..
Jo ore i thote ajo..je cmendur kemi kalamajte ktu me neve.
Mendon ky ca te beje..i thote bej sikur thyve nje pjate,dhe do presh doren te coj ne banjo ta mjekoj.
Mire i thote kjo e leshon pijaten,i mbledh copat e thyeara,dhe ben sikur previ gishtin..
Me nje here i shoqi,hec thote me mua ne banjo ta mjekoj.

Ikin kto ne banjo..kalojne 10 min,behet marak Beni..i thote o Kolo,ik shif i cike mire jane ate.
Iken sokoli,dhe degjon nje zhurme ne banjo,shikon nga vrima e celsit..i shikon ato qe po perlesheshin..dhe iken me vrap te Beni.
O beni i thote,kujdes mos thyesh ndonje pjate,te q*vi plaku jot. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 1:37 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 09, 2008 7:58 pm

BURR E GRUA E LAN QE KUR TE DONIN TE BENIN SEX TE PERDORNIN FJALEN LAVATRICE
PER SY TE FEMIJES . NJE DIT BURRI I THOTE GRUAS "LAVATRICE"
-"O HUUUU " I THOT AJO "PRIT SE KAM PUNE"
ME PAS....
BURRI - "LAVATRICE GRUA"
GRUAJA PERSERI IA KTHEN QE PASTAJ
PAS PAK VJEN I BIRI ...
"O BA O BA MAMI THOTE LAVATRICE"
"IK BIR THUAJ MAMI QE BABI ATO QE KISHTE I LAU ME DOR"

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 28
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Barsaleta te Ndryshme Empty Re: Barsaleta te Ndryshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi